جمعیت هلال احمر استان همدان

چهارشنبه 06 مهر 1401

آمادگی هلال‌احمر همدان برای امدادرسانی به زائران اربعین

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان همدان از آمادگی این جمعیت برای امدادرسانی به زائران اربعین حسینی در استان همدان خبر داد

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان همدان از آمادگی این جمعیت برای امدادرسانی به زائران اربعین حسینی در استان همدان خبر داد و گفت: ۱۷ پایگاه ثابت و موقت امدادی در استان درنظر گرفته شده است.
 
علی سنجربگی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: ۱۷ پایگاه ثابت و موقت امدادی با ۱۱۲ نفر امدادگر و داوطلب همراه با ۵۹ دستگاه خودروی امدادی در سطح استان همدان برای پیاده‌روی اربعین آماده شدند.
 
وی با اعلام اینکه ۳۴ امدادگر و داوطلب جمعیت هلال احمر به همراه دو دستگاه آمبولانس به کشور عراق اعزام شدند، ادامه داد: یک دستگاه آمبولانس همراه با تیم امدادی از استان همدان در مرز باشماق کردستان برای خدمات‌رسانی به زائران مستقر شدند.
 
سنجربگی با بیان اینکه زائران از بدو ورود تا زمان خروج از استان تحت پوشش امدادی ما هستند، خاطرنشان کرد: تیم واکنش سریع و تیم امداد هوایی ما نیز آماده ارائه خدمات به زائران هستند.
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان مطرح کرد: ۷۹ محل برای اسکان اضطراری و احتمالی زائران علاوه بر پایگاه‌های ثابت و موقت در سطح استان درنظر گرفته شده است.
 
وی با اشاره به آموزش امدادونجات به موکب‌داران استان در همدان مطرح کرد: موکب‌ها مراکزی هستند که زائران به آن مراجعه می‌کنند به همین علت کلاس آموزشی برای آنها برگزار کردیم تا در مواقع لزوم مشکلی پیش نیاید.
 
سنجربگی با بیان اینکه نسبت به تولید محتوا در فضای مجازی در قالب عمود ۱۱۲ اقداماتی انجام دادیم، یادآور شد: محتواهایی در رابطه با آموزش مقابله با گرمازدگی و مسائل شایع در این پیاده‌روی را تولید و منتشر کردیم.
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *