جمعیت هلال احمر استان همدان

چهارشنبه 06 مهر 1401
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان

اسکان ۱۳۱۴ زائر کربلا در همدان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان گفت: شب گذشته یک‌هزار و ۳۱۴ زائر کربلا در همدان اسکان یافته و از خدمات هلال احمر بهره‌مند شدند.

علی سنجربگی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار کرد: با توجه به ازدحام در مرزهای خروجی به عراق و جلوگیری از سفر زائران به مرزها، شب گذشته یک‌هزار و ۳۱۴ نفر در همدان اسکان یافتند.

وی با اشاره به خدمات‌رسانی به زائران در مرز مهران یادآور شد: در این راستا ۶ سرویس بهداشتی سیار به مرز مهران اعزام شد و ۷ تانکر ۱۰ هزار لیتری آب در مسیر بازگشت زائران در اختیار گذاشته شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان با بیان اینکه روز گذشته ۲۳ هزار بطری آب معدنی به مرز مهران ارسال شد افزود: تیم‌ها و پایگاه‌های ثابت و موقت نیز در آمادگی کامل برای امدادرسانی به زائران هستند.

وی با اشاره به اینکه ۱۷ پایگاه ثابت و موقت جاده‌ای با ۱۵۰ امدادگر، پوشش امدادی زائران را در استان دارند عنوان کرد: ۳۴ نفر امدادگر به همراه دو دستگاه آمبولانس نیز به کشور عراق اعزام شده است.

 سنجربگی از استقرار موکب سلامت در میدان شهید همدانی خبر داد و گفت: این موکب با مشارکت بسیج جامعه پزشکی و اورژانس ۱۱۵ همدان تشکیل شده است که ۵۰ درصد داروی مصرفی آن به صورت رایگان تامین شده است.

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *