جمعیت هلال احمر استان همدان

سه شنبه 05 مهر 1401

رهاسازی توسط نجاتگران پایگاه آورزمان در صحنه تصادف

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان ملایر، منوچهر بداغی سر پرست این جمعیت با اشاره به اینکه نجاتگران پایگاه های امدادونجات بین شهری هلال احمر ملایر در محور های مواصلاتی این شهرستان بصورت شبانه روزی آمادگی امدادرسانی به حوادث و تصادفات را دارند گفت ساعت ۱۳:۲۰ دقیقه مورخ ۱۴۰۱/۱/۵مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان همدان از وقوع تصادف و برخورد دو دستگاه پژو سواری و  بنز ۹۱۱خبر داد که این تصادف منجر به فوت یک نفر سر نشین پژو (تاکسی بین شهری) می شود که نیازمند رهاسازی با ست نجات بود.
وی گفت: به نجاتگران پایگاه آورزمان که نزدیکترین پایگاه به صحنه تصادف بودند ماموریت داده می شود که سریعا خود را به محل حادثه رسانده و اقدامات اولیه لازم را انجام میدهند.
سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان ملایر اضافه کرد نجاتگران با رعایت نکات ایمنی و تثبیت صحنه حادثه ، اقدامات لازم از جمله رهاسازی را انجام داده و نهایتا یک نفر فوتی را تحویل عوامل اورژانس دادند.
وی با تشکر و قدردانی از زحمات نجاتگران و حضور به موقع ارگانهای همکار(پلیس راه،  نیروی انتظامی، اورژانس) ساعت پایان ماموریت را ساعت ۱۴:۱۵ دقیقه اعلام کرد.
کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *