جمعیت هلال احمر استان همدان

چهارشنبه 06 مهر 1401

قدردانی امدادگران و نجاتگران هلال احمر استان همدان از اقدام تاریخی و شجاعانه دکتر پیرحسین کولیوند

امدادگران و نجاتگران هلال احمر استان همدان با صدور پیامی مشترک از اقدامات و تصمیمات مدبرانه دکتر پیرحسین کولیوند در زمینه بیمه اجتماعی نجاتگران قدردانی نمودند.

 
جناب آقای دکتر پیرحسین کولیوند
ریاست محترم جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران
 
با اهدای سلام وتحیات
 
برهمگان روشن است امدادگران جمعیت هلال‌احمر دارای پیشینه ای پربار و پرافتخاری از خدمت‌رسانی به مردم در وقایع خاص وبحرانی هستند که از آن میان، خدمت‌رسانی به مجروحین در بحبوحه مبارزات انقلابی  ودفاع مقدس و در آماج بمباران‌های دشمن بعثی را می‌توان نام برد.
 
این جانفشانی‌های امدادگران داوطلب، افزون بر پوشیدن ردای خدمت بی‌منّت به حادثه‌دیدگان متأثر از سیل و زلزله در همه دوران‌ها ودر دوسال گذشته مبارزه خستگی ناپذیر با ویروس کرونا بوده است.
 
ما امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال‌احمر استان همدان به نمایندگی از این نیروهای خدوم در سراسر کشور اعلام می‌داریم بی هیچ چشمداشتی، ادامه دهنده‌ی راه روشن شهدای عزیز امدادگر بوده و تا پای جان، برای خدمت‌رسانی به همنوعان خود، از هیچ کوششی دریغ نخواهیم داشت.
 
با این وجود، قدردان رایزنی و پیگیری حضرتعالی درخصوص بیمه امدادگران و نجاتگران فعال جمعیت هلال‌احمر بوده و سپاسگزار شما هستیم که با این اقدام خداپسندانه، آرامشی را به قلب خانواده‌های همیشه نگران و دلواپس ما هدیه نموده‌اید.
 
 انتشار خبر صدور بیمه امدادگران داوطلب در روزهایی که برخی از ما امدادگران و نجاتگران هلال‌احمر همدان با تأسی از سقای دشت کربلا مشغول آبرسانی به مردم شهر همدان بوده و برخی دیگر نیز به حرمت اربعین سید و سالار شهیدان، مشغول خدمت‌رسانی به زائران اباعبدالله(ع) در مسیرهای منتهی به مرز‌ مهران و خسروی بودیم، اشک شوق را بر دیدگان ما نشاند. 
 
مراتب توفیق شما روزافزون و عزّت شما مستدام باد
 
 
 
 
جمعی از امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال‌احمر استان همدان
کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *