جمعیت هلال احمر استان همدان

چهارشنبه 06 مهر 1401

آیین نکوداشت و تقدیر از داوطلبان برتر جمعیت هلال احمر شهرستان رزن و درگزین در آذرماه ۱۴۰۰

مراسم روز جهانی داوطلب با حضور علی سنجربگی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان، صلح میرزایی معاون داوطلبان این جمعیت، معاون فرماندار شهرستان رزن، بخشدار مرکزی شهرستان درگزین و جمعی از داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان رزن ودرگزین برگزار شد

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان همدان، علی سنجربگی مدیرعامل این جمعیت، ضمن تبریک ۱۴ آذر روز جهانی داوطلب و اشاره به نقش‌آفرینی داوطلبان در حوادث و بلایای طبیعی وغیر طبیعی بخصوص در پیشگیری و مقابله با ویروس منحوس کرونا، بر ضرورت مهارت افزایی داوطلبان و ارائه آموزش کمک های اولیه به اقشار مختلف مردم تأکید کرد و از همکاری ومشارکت  خیرین و داوطلبان در اجرای طرحهای مختلف  حوزه داوطلبان تشکر و قدردانی نمود.
 
سنجربگی با ذکر این مطلب که امسال طرح نذر آب در استان سیستان و بلوچستان و آبرسانی به شهرستان سیب وسوران به نحو احسن صورت گرفت، به حضور پزشکان و پیرا پزشکان با تخصص های مختلف در استان مذکور اشاره کرد و گفت این امر در قالب کاروان سلامت انجام گرفت و این کاروان با حضور در روستاها و مناطق محروم سیب وسوران، بدون دریافت کوچکترین هزینه ای حدود ۲۱۰۰بیمار را معاینه ودرمان نمود و داروهای لازم را در اختیار آنها قرار داد که این کار بسیار ارزشمند و قابل تقدیر بود.
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان افزود داوطلبان جمعیت هلال احمر بدون هیچ چشمداشتی در تمامی سختی ها و حوادث کنار کارکنان این جمعیت هستند و فعالیت و حضور داوطلبان از چندین جهت برای جمعیت هلال احمر استان حائز اهمیت است و نهادینه شدن این امر و انجام کار داوطلبی رضایت خلق خدا و خشنودی خداوند را به دنبال خواهد داشت.
   
در ادامه سیلوانا صلح میرزایی معاون داوطلبان هلال احمر استان همدان نیز با تبریک روز جهانی داوطلب، از فعالیت‌ها و برنامه های اجرا شده در حوزه داوطلبان جمعیت هلال احمر  شعبه رزن تشکر و قدر دانی نمود.
وی افزود داوطلبان افتخار جمعیت هلال احمر و بزرگترین سرمایه این جمعیت هستند و در یک جامعه هر چقدر تعداد داوطلبان بیشتر باشد خدمت به مردم با روحیه جهادی، ایثارگری و عشق و علاقه بیشتری صورت می گیرد.
 
  معاون فرماندار شهرستان رزن، روز جهانی داوطلب را به اعضای داوطلب هلال احمر شهرستان تبریک گفت و از همکاری جمعیت هلال احمر با این نهاد و کمک رسانی خیرین و داوطلبان توانمند به محرومین و افراد کم بضاعت شهرستان رزن تقدیر و تشکر کرد.
لشکری با اشاره به شرایط اقلیمی شهرستان رزن گفت استان همدان بخصوص شهرستان رزن حادثه خیز است از این‌رو فعالیت های هلال احمر و آموزش کمک های اولیه به اقشار مختلف دراین شهرستان بسیار پراهمیت بشمار می آید.
 
درابتدای این مراسم راغب رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان رزن گزارشی از فعالیتهای این جمعیت در عرصه های مختلف بخصوص در زمینه خدمات ارائه‌شده توسط داوطلبین این شهرستان ارائه نمود.
 
در پایان این آئین نکوداشت با اهداء لوح و هدایا از  زحمات و تلاشهای اعضای داوطلب، فعال و شاخص جمعیت هلال احمر شهرستان رزن در نیمه نخست سال ۱۴۰۰ تقدیر شد.
کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *